Sağlık Turizmi

Cevizcan Turizm ile Türkiye'de Sağlık Turizmini Keşfedin!

Neden Türkiye?

Türkiye, Avrupa ve Asya kıtalarını birbirine bağlayan eşsiz bir konuma sahiptir. Her yıl milyonlarca insan turist olarak Türkiye ’yi tercih etmektedir.

Türkiye uluslararası alanda uzmanlaşmış hekimleri ve son teknolojik cihazlara sahip modern hastaneleri ile tıp dünyasında lider bir ülke haline geldi. JCI tarafından akredite edilmiş 50 ’den fazla hastanesi ile dünyada 2. Sırada yer almaktadır. Ayrıca ülkeye geldiğiniz andan itibaren, ihtiyaç duyabileceğiz her türlü hizmeti, Cevizcan Turizm güvencesiyle, uzman hekim kadrosuna sahip modern hastanelerimizde alıyor olacaksınız.

Güvenli Alışveriş

Cevizcan Turizm güvencesiyle, tüm hizmetlerimizden sorunsuz ve güvenle yararlanabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlar

Güncel fiyatlarla tüm hizmetlerimizden en ucuz fiyatla satın alarak yararlanabilirsiniz.

Kredi Kartına Taksit Seçeneği

Bütçenizi zorlamadan çeşitli taksit imkanlarıyla uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Çağrı Merkezi

Ücretsiz olarak +90 (530) 137 3103 numaralı telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Anlaşmalı Hastane ve Kliniklerimiz

Bünyemizdeki anlaşmalı hastane ve kliniklerimize göz atarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Anlaşmalı Hastanelerimizdeki Branşlar

Ağız ve diş sağlığı, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon vb. branşlarımıza göz atın.

Anlaşmalı Hastane ve Kliniklerimiz

Anlaşmalı Hastanelerimizdeki Branşlar

Ağız ve Diş Sağlığı

Dolgu yapılırken, önce çürümüş diş dokusu uzaklaştırır ve çürükten etkilemen alan temizlenir. Ardından da temizlenmiş bu boşluk dolgu malzemesi ile doldurulur.

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Beyin ve sinir cerrahisi, sinir sistemi bozukluklarının tedavisini yapan bir cerrahi uzmanlık dalıdır. Beyin ve sinir cerrahisi tıbbın en fazla tecrübe gerektiren alanlarından birisidir.

Check-up

Modern tıpta esas olan, hastalıklar ortaya çıkmadan önlem alınarak kişinin sağlıklı kalmasını sağlamaktır. Çünkü bazı hastalıklar geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Fizik tedavi ve rehabilitasyon çeşitli hastalıkların tedavisinde egzersizler ve bir takım fiziksel araçlarla tedavi sağlayan, ameliyatsız bir tıp dalıdır.

Gastroenteroloji

En sık rastlanan belirti mide yanmasıdır. Diğer bir yaygın belirti ise yiyeceklerin mideden ağza gelmesidir. Bazen bu şikayetler gece olabilir ve hastayı uykudan uyandırabilir.

Genel Cerrahi

Genel cerrahi vücutta meydana gelen sistemsel ve bölgesel problemlerin cerrahi yöntemlerle tedavisini sağlayan bilim dalıdır. Bir çok farklı disiplinle işbirliği içinde çalışır.

Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi

Astım, çeşitli nedenlerle solunum yollarını meydana getiren bronşların kasılarak daralması, bronş zarının şişmesi ya da balgam gibi yapışkan sıvıların…

Göz Sağlığı ve Hastalıkları

Uzağı net görememe olarak tanımlanan miyopi, göze gelen ışınların ağ tabakanın önünde odaklanmasının sonucudur. Yapısal bir özelliktir ve genetik geçişi sıktır.

Genel Cerrahi

Genel cerrahi vücutta meydana gelen sistemsel ve bölgesel problemlerin cerrahi yöntemlerle tedavisini sağlayan bilim dalıdır. Bir çok farklı disiplinle işbirliği içinde çalışır.

Kadın Hastalıkları ve Sağlığı

Yumurtalık kistleri yumurtalık dokusundan gelişen, özellikle üreme çağındaki kadınlarda nispeten sık görülen ve büyük çoğunluğu iyi huylu oluşumlardır.

Kardiyoloji

Aritmi, kalbin ritmik çalışmasındaki bozulma anlamına gelir. Aritmide kalp atışları kişinin rahatlıkla hissedeceği kadar hızlanır. Ayrıca kalp ritimleri düzensiz fakat yavaş olabilir.

KBB

Tıbbın kulak, burum, boğaz bölgelerindeki hastalıklarla ilgili dalıdır. İşitme kayıpları, Akut ve kronik kulak iltihapları, Akut ve kronik kulak iltihapları vb.

Kemik İliği

Daha çok kanser hastalarında uygulanmakla birlikte kemik iliği yetmezliği yapan hastalıklarda da yapılmaktadır.

KVC

Kalp damar cerrahisi, kalp ve kalp damarları ile alakalı sağlık sorunlarının cerrahi tedavisiyle ilgilenen bir bilim dalıdır.

Nöroloji

Başta beyin olmak üzere vücut sinirlerini etkileyen tüm hastalıklar nörolojinin ilgi alanında yer alır. Nöroloji bölümünün ilgi alanına giren hastalıklar aşağıda listelenmiştir.

Obezite Cerrahisi

Obezite ya da halk arasında bilinen adıyla şişmanlık, vücutta fazla miktarda yağ birikmesi sonucu ortaya çıkan ve mutlaka tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır.

Onkoloji

Kanser, bir organ veya dokudaki hücrelerin normal özelliklerinin dışında bir değişim göstererek kontrolsüz çoğalması ile meydana gelen çağımızın en önemli hastalıklarından biridir.

Organ Nakli

Organ yetmezliklerinde yaşam kalitesini artırıcı bir yöntem olan organ nakli canlı vericiden ya da kadavralardan yapılmaktadır.

Ortopedi

Diz en çok sorun yaşadığımız eklemdir. Bunun nedenleri de diğer eklemlere göre daha fazla yüke maruz kalması, vücudumuzun en uzun…

Plastik ve Estetik Cerrahi

Bu cerrahi dalımızı “Plastik ve Rekonstrüktif” Cerrahi ile “Estetik” Cerrahi şeklinde ikiye ayırmak mümkündür.

Saç Ekim

Saç Ekimi ense üzerinde iki kulak arasındaki dökülmemeye kodlanmış bölgeden alınan saç köklerinin dökülmenin olduğu bölgeye uygun tekniklerle nakledilmesi işlemidir.

Tüp Bebek

Modern tıptaki yardımcı üreme yöntemlerinden biri olan tüp bebek, kadın ve erkeğe ait üreme hücrelerinin vücut dışı koşullarda döllenmesi ve elde edilen embriyo…

Üroloji

Üroloji, erkek ve kadının idrar yolları ile erkek üreme organlarını konu alan ve bu sistemlerin hastalıkları ile uğraşan cerrahi tıp bilimidir.